Par mums

Mums jau ir 12 gadi!

Pateicamies Jums par mūsu uzņēmumam izrādīto uzmanību. Ceram, ka mūsu mājās lapa palīdzēs paplašināt Jūsu priekšstatu par mūsu uzņēmumu, kā arī piedāvātās produkcijas klāstu. Priecāsimies sadarboties ar Jums.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību «BLLG» tika dibināta 2004. gadā janvārī Rīgā ar mērķi nodrošināt Latvijas uzņēmumus ar drošu, augstas kvalitātes kravas сelšanas iekārtām un aprīkojumu, noņemamu kravas satveršanas aprīkojumu un hidrauliskām iekārtām un instrumentiem.

Uzņēmuma darbinieku praktiskā darba pieredze kravas celšanas un transportēšanas (pārvietošanas) jomā ir vairāk nekā 20 gadi. Kā arī viņu profesionalitātes pamatā ir regulāras apmācības pie mūsu Eiropas partneriem. Viss augstāk minētais kopā ar jaunākām kravas celšanas aprīkojuma jomas tehnoloģijām ļauj mums izstrādāt un piedāvāt saviem klientiem risinājumus, kuri ne tikai paātrina un atvieglo šo procesu, bet pats svarīgākais – padara to DROŠU!

Mūsu uzņēmumam ir servisa departaments, kura speciālisti ir ieguvuši attiecīgus sertifikātus no ražotājrūpnīcām, kas apliecina viņu tiesības veikt piegādātā aprīkojuma garantijas uzturēšanu un pēcgarantijas apkalpošanu.

Turklāt, mēs piedāvājam arī akreditētas laboratorijas pakalpojumus, kur tiek veiktas periodiskās kravas celšanas un hidrauliskā aprīkojuma testēšanas (pārbaudes).

Augstas kvalitātes iekārtas un profesionālā pieeja darbam visos tās posmos – sākot no pasūtījuma veikšanas līdz nodošanai ekspluatācijā – palīdzēja mūsu uzņēmumam iekarot daudzu Baltijas valstu uzņēmumu  uzticību visās pilsētās un reģionos.

 

Pasūtīt