Sintētiskās stropes

Sintētiskās stropes ir izgatavotas no plakanās poliestera auduma nesējlentes. Šīs ir jaunais lielas celtspējas trošu veids ar ievērojamām priekšrocībām salīdzinājumā ar metāliskām stropēm (ķēdes, tērauda stropēm), proti – neliels izstrādājumu svars, ērta un viegla ekspluatācija. Turklāt, jauna veida izstrādājumu izmantošana palielina personāla darba drošību, un pats galvenais – nodrošina kravas neaizkārtumu.
Veicot kravu ar viegli bojājamo virsmu (zāģmateriāli, kokskaidu plātnes un izstrādājumi no tiem, kā arī detaļas ar rūpīgi sagatavotu virsmu) iekraušanas un izkraušanas darbus, pateicoties savam elastīgumam, tekstila stropes “apliec” kravu, tādējādi neaizskarot kravas virsmu. Turklāt, metāliskās stropes sava neliela šķērsgriezuma dēļ iecirstās kravā, kā rezultātā tiek bojāts kravas ārējais izskats, kas ir būtisks šo izstrādājumu trūkums.
Lentas stropu svars ievērojami atvieglo un paātrina lielas celtspējas iekraušanas un izkraušanas darbu procesu salīdzinājumā ar metāliskām stropēm, izmantojot kurus tiek patērēts daudz vairāk cilvēkresursu un laika.
Izņemot visu augstāk minēto, tekstila stropu izmantošana ir mazāk traumatiska darbiniekiem, jo uz izstrādājumu virsmas nav metālisku “matiņu”, kas iecirstās ādā.
Turklāt, metālisko stropu izmantošanas laikā iegūto brūču reģenerācijas procesu sarežģī uz izstrādājumu virsmas esošie rūsa un netīrumi, kā rezultātā rodas pārejoša darbnespēja un ar to saistītas dīkstāves.

   Tekstila stropu celtspēja ir atšķirīga – 0.5 līdz 20 tonnu robežās.

Pasūtīt